Запоріжжя Інформ

Виступ Володимира Зеленського в парламенті Великої Британії

200535 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Лондон був із Києвом з першого дня! Із перших секунд і хвилин повномасштабної війни. 

Британіє, ти почала допомагати, коли світ іще не встиг зрозуміти, як реагувати. Борисе, ти обʼєднував інших, коли це здавалось абсолютно неможливим. Дякую тобі. Ви всі тоді показали вашу сміливість і характер. Сильний британський характер. Ви не скомпрометували Україну. А отже, ви не скомпрометували свої ідеали. А отже, ви не скомпрометували дух цих великих островів. Дуже дякую вам!

Наші країни бачили різні часи. Наші народи захищали свободу у Другій світовій війні. Нас розділяла залізна завіса. Наші люди пережили кризи й зростання, інфляцію, періоди соціальних втрат і соціальних здобутків. Було важко, але ми завжди знаходили в собі сили й витримку, щоб рухатися вперед і досягати результатів. І це основа наших і ваших традицій.

Українці та британці перемогли страх війни й отримали час насолодитися миром. Із чим би ми не стикалися на різних етапах нашої та вашої непростої історії, і ви, і ми, і все людство досягли одного результату: зло програло.

Ми завжди будемо перемагати зло. Це лежить в основі наших – але також і ваших – традицій. Однак горизонт ніколи не залишається чистим надовго. Щойно старе зло переможено, нове намагається підняти голову.

Чи відчуваєте ви, що і цього разу зло впаде? Я бачу це у ваших очах зараз. Ми думаємо з вами однаково. Ми знаємо, що свобода переможе. Ми знаємо, що Росія програє. Ми знаємо, що Перемога змінить світ! І це буде зміна, якої світ давно потребує».

© 2020 zap-inform

Мої відео