Запоріжжя Інформ

За втручання прокуратури припинено реалізацію неліцензійних нафтопродуктів

За втручання прокуратури припинено реалізацію неліцензійних нафтопродуктів
35082 ПЕРЕГЛЯДІВ
Під процесуальним керівництвом Дружківського відділу Краматорської місцевої прокуратури Дружківським відділом поліції ГУ НП в Донецькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 272  (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканцем м. Дружківка на території приватного домоволодіння організовано незаконне зберігання та збут нафтопродуктів за відсутності ліцензії на реалізацію палива та дозволу Держпраці на проведення робіт з підвищеною небезпекою.
 
20 лютого 2020 року на підставі ухвали слідчого судді Дружківського міського суду працівниками прокуратури та поліції проведено огляд зазначеної території, у ході якого виявлено полімерний резервуар ємністю 1 000 л  з рідиною, схожою на дизельне пальне.    
 
Наразі незаконну діяльність з реалізації нафтопродуктів припинено, резервуар з пальним тимчасово вилучено, до суду спрямовано клопотання про накладення арешту на вказане майно.
 
Теги: законісправедливість

© 2020 zap-inform

Мої відео