Запоріжжя Інформ

Чи необхідно подавати декларацію, якщо платник податку у 2023 році відчужив корпоративні права товариства іншій фізичній особі?

Чи необхідно подавати декларацію, якщо платник податку у 2023 році відчужив корпоративні права товариства іншій фізичній особі?
249186 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відповідно до п.п. 170.2.1 п. 170.2 ст. 170 Податкового кодексу України облік загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами ведеться платником податку самостійно, окремо від інших доходів і витрат. Для цілей оподаткування інвестиційного прибутку звітним періодом вважається календарний рік за результатами якого платник податку зобов'язаний подати річну податкову декларацію, в якій має відобразити загальний фінансовий результат (інвестиційний прибуток або інвестиційний збиток), отриманий протягом такого звітного року.

Отже, в даному випадку платник податку повинен подати податкову декларацію за наслідками 2023 року.

За інформацією ДПС.

© 2020 zap-inform

Мої відео