Запоріжжя Інформ

"Пани гуляють, холопи платять": одеський чиновник Сударєв улаштував доньці VIP-весілля на профспілкові внески?

"Пани гуляють, холопи платять": одеський чиновник Сударєв улаштував доньці VIP-весілля на профспілкові внески?
63441 ПЕРЕГЛЯДІВ

Потап-тамада і відпочинок на Балі: декілька років тому донька незмінного очільника Морської пошуково-рятувальної служби з Одещини Віктора Сударєва – Ксенія вийшла заміж за колишнього співробітника НАБУ. Весілля було аж ніяк не пересічним, як і подальший стиль життя чиновницької родини. Звідки у простих держслужбовців кошти на дорогі забаганки? "СтопКор" дослідив діяльність голови МПРС.

У результаті спілкування з інсайдерами морської галузі, колишніми та нинішніми підлеглими Сударєва, журналісту Артему Поліковському вдалося пролити світло на те, що відбувається за лаштунками скромного казенного підприємства на Одещині.

За даними з відкритих джерел, на багаторічного очільника МПРС Віктора Сударєва зареєстровані дві квартири в Одесі сумарною площею 204,5 кв. м, а на його дружину – величезний одеський особняк площею 1018,6 кв. м. У їхній власності також є три земельні ділянки на понад 3,8 тис. кв. м. Крім того, родина користується одеською квартирою на 69,1 кв. м, оформлену на родичку.

"До речі, шикарний будинок на понад 1000 квадратів ми знайшли й на відео з весілля дочки Сударєва, яке пройшло неабияк масштабно. Ксенія Сударєва вийшла заміж за вже колишнього працівника НАБУ – Вадима Коренного. Згідно дослідження наших колег-журналістів, ані весілля, ані стиль життя новоспеченого подружжя не відповідають декларації чиновників", – коментує журналіст.

Цікаво, що пан Сударєв взагалі не вказував доньку в своїй декларації, а ось Вадим Корінний "забув" задекларувати автомобілі – і власний, і дружини. Хоча саме ними вони хизувалися в мережі інстаграм, де все на показ публікує пані Ксенія.

Немає в декларації Корінного ані слова і про відпочинок, який він із дружиною не може собі дозволити навіть за середньомісячного доходу в 174 тисяч гривень. Приміром, Новий рік-2019 подружжя зустріли на Балі в одному з найпрестижніших п'ятизіркових готелів Аyana resort and spa, вартість номеру в якому у звичайні дні стартує від 1,2 тис. доларів на добу.

Свадьба дочери Сударева отметилась ''размахом''

Саме ж весілля, зі слів наближених до Сударєва осіб, нібито голова МПРС організував особисто. Запросили туди Потапа та групу "Мозги", а наступний день святкували у маєтку на 8-й станції Фонтану в Одесі, який записаний на дружину пана Віктора.

"Проте в цій історії найцікавішим може бути сам факт того, що частину грошей на весілля перекрили саме з бюджету МПРС, а точніше – профкому, де збираються гроші на страхування та реабілітацію працівників рятувальної служби", – зазначає Артем Поліковський, посилаючись на інформацію від співробітників казенного підприємства.

Так, за словами голови профспілки МПРС Анатолія Дрозда, кошти з рахунків орагнізації йшли тоді регулярними великими сумами на рахунки незрозумілих приватних фірм. Він припускає, що ці транші перекривали саме послуги івент-агенцій, які обслуговували VIP-весілля. Зокрема, лише запрошення Потапа нібито обійшлося Сударєвим у 20 тисяч доларів.

Анатолий Дрозд, глава профсоюза МПСС

Нагадаємо, зі слів інсайдерів також стало відомо, що під час війни голова МПРС Віктор Сударєв під виглядом тренування влаштував п'яну морську прогулянку по Одещині на рятувальному катері "Сапфір" – на подібних "тренувальних виходах" судна начебто списується велика кількість палива.

Джерело

Теги: VIP-каюта ,элитная недвижимость в Одессе ,элитная недвижимость ,недвижимость в Одессе ,недвижимость ,Одесса, на чем обогатился глава МПСС Сударев, глава МПСС Сударев,МПСС Сударев, МПСС , Сударев,Украина,МПСС в Одесской области,Черное море, Одесская область,Виктор Сударев,Министерство инфраструктуры Украины,Министерство инфраструктуры ,Морская поисково-спасательная служба,Янукович,Виктор Янукович,Виктор Янукович Википедия, Янукович Виктор,Янукович Википедия,Анатолий Дрозд,Дрозд,глава профсоюза МПСС Анатолий Дрозд,глава профсоюза МПСС Дрозд,глава профсоюза МПСС ,МПСС Анатолий Дрозд,МПСС Дрозд,Коррупция,Baltic Workboats AS ,Patrol 26 WP SAR,Николай Мельник,Юрий Васьков,Васьков,Анастасия Бондаренко,ООО "Шип Репейр Сервис",ООО Шип Репейр Сервис,Шип Репейр Сервис,НАБУ ,Ксения Сударева,Сударева,Сапфир,Катер Сапфир,Спасательный катер ''Сапфир'',Спасательный катер Сапфир,Спасательный катер ,Владимир Работнев,Работнев,Сударєв,Віктор Сударєв,Україна,Сапфір,Рятувальний катер ''Сапфір'',Рятувальний катер Сапфір,катер Сапфір,МПРС,Анатолій Дрозд,Одеса,Одещина,голова МПРС Сударєв , Російська агресія , війна в Україні, Війна з РФ, Війна з Росією,Росія, Російська Федерація, Війна проти Росії, Війна проти України, війна з Україною, Війна Росії проти України,VIP-каюта, голова МПРС Сударєв, МПРС Сударєв, голова МПРС , МПРС , Сударєв,Вадим Корінний,Корінний,одеський чиновник Сударєв улаштував доньці VIP-весілля,одеський чиновник Сударєв ,Сударєв улаштував доньці VIP-весілля,VIP-весілля
Автор: wikibazacom

© 2020 zap-inform

Мої відео