Запоріжжя Інформ

В університеті підписали договір із Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «Соціальні реформи»

В університеті підписали договір із Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «Соціальні реформи»
242070 ПЕРЕГЛЯДІВ

27 червня 2024 р. ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова підписала договір про співпрацю університету із Благодійною організацією Всеукраїнський благодійний фонд «Соціальні реформи».

З боку партнерів договір підписала операційна директорка благодійної організації Олександра Малородна.

Мета співробітництва представлена низкою важливих для обох партнерів мікроцілей: участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, організація й проведення спільних наукових та освітніх заходів (семінарів, конференцій, круглих столів), спрямованих на розв’язання актуальних проблем; оптимізація навчальних планів і освітніх програм підготовки фахівців; обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності тощо.

У вітальному слові ректорка університету Марина Гриньова наголосила на тому, що першочерговим завданням співпраці є заходи щодо збереження ментального здоров’я дітей та дорослих відповідно до викликів сьогодення. Марина Вікторівна зазначила, що для реалізації подібних завдань у 2023 р. в університеті створено факультет психології і соціальної роботи, який із перших днів заснування активно працює за профілактичним й терапевтичним напрямами.

Окремим договором між ПНПУ імені В.Г. Короленка та Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «Соціальні реформи» передбачено проведення навчальних, виробничих практик та реалізація неформальної освіти студентів спеціальностей 053 «Психологія» і 231 «Соціальна робота».

Підписаний договір відкриває можливості для удосконалення освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти ступенів «бакалавр» та «магістр» із подальшим залученням операційної директорки БО «Всеукраїнський благодійний фонд «Соціальні реформи» в якості стейкголдера.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

 

© 2020 zap-inform

Мої відео