Запоріжжя Інформ

Українка Магучіх знову найкраща

147311 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпрянка Ярослава Магучіх здобула чергову перемогу. На цей раз найкраща молода «Спортсменка світу-2019» за версією Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій виграла «золоту» медаль на міжнародному турнірі «Springer-Meeting» у німецькому Котбусі.

18-річна українка підкорила висоту 1,98 м. Вже у статусі переможниці Магучіх спробувала взяти висоту 2,02 м, але встановити новий рекорд України, а також новий світовий рекорд серед спортсменів до 20-ти років у приміщеннях їй не вдалося. «Срібло» з результатом 1,96 м на змаганнях виборола ще одна наша співвітчизниця — Юлія Левченко. Список призерів Котбуса замкнула представниця Польщі Каміла Ліцвінко, двома сантиметрами поступившись Юлії Левченко. Здобуток полячки - 1,94 м. Нагадаємо, минулоріч Ярослава Магучіх стала віцечемпіонкою світу та чемпіонкою Європи серед юніорів. Тоді їй вдалося взяти 2,04 м, побивши світовий рекорд серед спортсменів до 20 років.