За спричинення смертельних тілесних ушкоджень маріуполець проведе за ґратами наступні 9 років
![За спричинення смертельних тілесних ушкоджень маріуполець проведе за ґратами наступні 9 років За спричинення смертельних тілесних ушкоджень маріуполець проведе за ґратами наступні 9 років](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/23.10.2021/d033ef61bc5e8b38d2ed028857473faf.jpeg&size=1200x800)
За публічного обвинувачення, яке підтримували у Орджонікідзевському районному суді м. Маріуполя працівники Лівобережної окружної прокуратури, чоловіка визнано винним в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).
Прокурорами у суді доведено, що 08 березня 2021 року, близько 22:30, 31-річний місцевий мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у дворі багатоквартирного будинку у Лівобережному районі м. Маріуполя, приревнував свою дівчину до її 29-річного знайомого. У ході конфлікту обвинувачуваний наніс супернику численні удари руками по різним частинам тіла, від яких потерпілий наступного дня помер.
Суд погодився з беззаперечними доводами прокуратури та засудив чоловіка до 9 позбавлення волі у кримінально-виконавчій установі закритого типу.