Запоріжжя Інформ

На Донеччині замовника умисного вбивства та його спільника взято під варту (ФОТО)

На Донеччині замовника умисного вбивства та його спільника взято під варту (ФОТО)
356389 ПЕРЕГЛЯДІВ
За клопотанням Донецької обласної прокуратури судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави двом чоловікам, які обґрунтовано підозрюються у готуванні до умисного вбивства, вчиненого на замовлення, за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 14,  ст. 27, п. п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).
 
          
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2021 року 55-річний мешканець м. Костянтинівки через ревнощі до знайомої жінки вирішив замовити вбивство свого суперника. З метою пошуку виконавця злочину зловмисник звернувся до 66-річного мешканця м. Бахмута, оцінивши життя майбутньої жертви у 8 000 доларів США. А той, у свою чергу, запропонував виконати замовлення за винагороду у 6 000 доларів США мешканцю м. Костянтинівки, який має досвід участі у бойових діях.
 
За планом замовника, 59-річний чоловік мав загинути у своїй продуктовій крамниці під час спрацювання вибухового пристрою, а виконавець повинен був пересвідчитись у загибелі останнього, та у разі потреби вбити з пістолета.
 
 
17 вересня 2021 року, у ході заходів з контролю за вчиненням злочину правоохоронцями проведено його інсценування, а в магазині «замовленого» підприємця пролунали вибух та постріли.
 
Під час отримання від «кілера» фотодоказів з нібито закривавленою жертвою та передачі йому 400 доларів США та 117 700 грн посередника і замовника затримано.
 
Досудове розслідування здійснюється СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу ГВ БКОЗ ГУ СБ в Донецькій  та Луганській областях.

© 2020 zap-inform

Мої відео